KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15507508

nr 1550 7508

Blandteknik

2 st, Indien. Blandteknik, bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm. Ej signerad

måndag 3 juli 2023
kl 19:04:50