SILVER & METAL / Silver / Wallet 9579689

nr 957 9689

WALLET

silver gilt, 19th century, length: 8 cm,

Förgyllt silver, 1800-tal, längd: 8 cm

800

SEK 600

Monday April 27 2015
at 18:43:55

25/4 16:24:36 1      500 kr
26/4 20:20:56 2      Vinnande bud