KONST / Litografier / Färglitografi 15206182

nr 1520 6182

Axel Olson

(1899-1986), Sverige

Signerad, numrerad 87/260, hamnmotiv. Färglitografi, bildmått: 34x54 cm, yttermått inklusive ram: 47x67 cm

Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 februari 2023
kl 18:00:04

2/2 08:53:21 1      Vinnande bud

Axel Olson

Läs mer om Axel Olson