KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11525009

nr 1152 5009

Tiina Tammetalu

(f. 1961), Estland

Oljemålning, Signerad och daterad 1991, "Udune Maastik", 4x9 cm

Tiina Tammetalu, estnisk bildkonstnär född 1961.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 december 2017
kl 19:48:15

11/12 17:46:01 1      Vinnande bud

Tiina Tammetalu

Läs mer om Tiina Tammetalu