KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14609421
nr 1460 9421
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Höstmåne". Signerad, daterad 1985. Akvarell, 29x37 cm, yttermått inklusive ram: 50x58 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
11.000 kr
måndag 11 april 2022
kl 19:14:19
3.200 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
5.200 kr
6.000 kr
6.200 kr (Budbetjänt)
7.200 kr
7.400 kr (Budbetjänt)
10.500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson