KONST / Litografier / Färglitografi 16066306
nr 1606 6306
Ola Backström
(1953-2004), Sverige
"Måne". Signerad, numrerad 126/150, daterad -88. Färglitografi. Bladets mått: 56x63 cm, oramat löst blad
Ola Backström, svensk konstnär född 1953, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:13:45
15/3 16:47:35
100 kr
18/3 18:07:56