KONST / Litografier / Grafiskt blad 13725012
*
nr 1372 5012
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Sunday Morning". Signerad, numrerad 46/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 januari 2021
kl 19:21:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/1 13:19:55
1
150 kr
18/1 17:56:25
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck gudrun kellerman litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13
-
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05
-
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43
-
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31
*
Gudrun Kellerman
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
nr 1372 5012
Gudrun Kellerman
(f. 1943), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Sunday Morning". Signerad, numrerad 46/100. Motivet: ca 28x38 cm, oramat löst blad
Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 18 januari 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/1 13:19:55 | 1 | 150 kr |
| 18/1 17:56:25 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck gudrun kellerman litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:13 -
7045 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:05 -
7044 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:16
-
6223 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:54 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:43 -
7085 Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 15/100,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:31



