KONST / Litografier / Carborundumetsning 3876701

nr 387 6701

James Coignard

(1925-2008), Frankrike

Carborundumetsning, J Coignard, 9/50, 59x45

James Coignard, fransk målare, grafiker född i Tours 1925, död 2008.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 21 november 2005

19/11 17:29:03 1      Vinnande bud

James Coignard

Läs mer om James Coignard