KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177429
nr 1417 7429
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Nutida, kopia, olja på duk, 59x88cm, yttermått inklusive ram: 72x102cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:20:05
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)