KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 9995403

nr 999 5403

Grafiska blad

3 st, Efter Joan Miró, bladets mått: 83x56 - 65x49

Kondition: slitage, skador

måndag 7 december 2015
kl 19:14:24