KONST / Litografier / Litografi 12487255
nr 1248 7255
Emil Johanson-Thor
(1889-1958), Sverige
Litografi, "Gränd i gamla Anderslöv", 52/260. Signerad, daterad -57. Motivet: 22x32
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:34:48
15/4 18:44:32
Emil Johanson-Thor
Läs mer om Emil Johanson-Thor