KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13524367
nr 1352 4367
Eric Olof Nilsson
(1888-1960), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Motiv från Lund, ej signerade. Olja på duk, 36x28 & 48x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:04:14
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
Eric Olof Nilsson
Läs mer om Eric Olof Nilsson