FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10741131

nr 1074 1131

CHAIRS

4 pcs, Teak, Bra bohag, wear, damages.

4 st, Teak, Bra bohag

Condition: slitage, skador

600

SEK 900

Monday December 12 2016
at 20:04:19

Bra Bohag