ART / Lithographs / Litograph in colors 11918139
nr 1191 8139
Brita af Klercker
(1906-2001), Sverige
Brita af Klercker (1906-2001), Sweden. "Vinträdens röda bär", signerad och numbered 229/300, löst blad, sheet: 56x76 cm, with dedication.
LITOGRAPH IN COLORS, "Vinträdens röda bär", signerad och numrerad 229/300, löst blad, bladets mått: 56x76 cm
Condition: med dedikation
Brita af Klercker, Swedish painter, born 1906, dead 2001.
Withdrawn
Monday June 18 2018
at 20:30:31
Brita af Klercker
Read more about Brita af Klercker