KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746767

nr 1374 6767

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Landskap med hus, ej spännram. Olja på duk, 40x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

söndag 31 januari 2021