KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6925023

nr 692 5023

Akvarell

Sign, 1800-tal, Flodmotiv, 10x30

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 18 april 2011
kl 19:01:23

15/4 19:53:31 1      300 kr
18/4 18:52:54 2      Vinnande bud

Signe Persson-Melin (f. 1925)