KONST / Litografier / Färglitografier 7451308
nr 745 1308
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 2 st. Göran Hahne (f. 1943), 3 / 12, signerade, motivets mått: 30x42
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:28:56
29/2 12:13:34
100 kr
4/3 20:34:30
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne