KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424039
nr 1442 4039
Oidentifierad konstnär. Penséer. Signerad, -92. Olja på pannå, 25x39, yttermått inklusive ram: 34x48 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:27:53
100 kr
200 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr