KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7473359

nr 747 3359

Skulptur

Kina, höjd: 48

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 mars 2012
kl 19:45:52