KONST / Litografier / Litografi 6881234
nr 688 1234
Litografi
2 st, med förgyllda ramar, 18x14
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 mars 2011
kl 17:10:53
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
350 kr
450 kr