KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095333

nr 1309 5333

Rubert Soysa

(f. 1948), Sri Lanka

Oljemålning, Kvinna. Signerad ER Soysa. Olja på duk, 65x40 cm, oramad

Rubert Soysa, bildkonstnär född 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 februari 2020
kl 20:14:48

24/2 18:00:28 1      Vinnande bud

Rubert Soysa

Läs mer om Rubert Soysa