KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8157082
nr 815 7082
Akvarell
Signerad W Stewart, Marin, 17x30
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 mars 2013
kl 19:18:39
100 kr
150 kr