KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16338327
nr 1633 8327
1600/1700-tal, Sällskap med hästar & hund. Olja på duk, ej signerad, 30x34 cm, yttermått inklusive ram: 49x53
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 juli 2024
kl 18:15:55
Friedensreich Hundertwasser