KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752094

nr 1475 2094

Anna-Stina Nilstoft

(1928-2017), Sverige

Oljemålning, Anna-Stina Nilstoft (1928-2017). Signerad. Olja på duk, 80x115 cm, yttermått inklusive ram: 88x125 cm

Anna-Stina Nilstoft, svensk bildkonstnär född 1928, död 2017.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 juni 2022
kl 19:32:23

  • Tema
  • 20 jun

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Anna-Stina Nilstoft

Läs mer om Anna-Stina Nilstoft