KONST / Skulptur & konsthantverk / Väggreliefer 8325004
nr 832 5004
Väggreliefer
3 st, de tre vise männen, trä, höjd: ca 75 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2013
kl 18:41:36
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr