KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13485085

nr 1348 5085

Eric With

(1916-2000), Sverige

Oljemålning, Göteborgs hamn. Signerad. Olja på duk, 39x55 cm

Eric With, svensk målare och tecknare född 1916, död 2000.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 september 2020
kl 19:20:23

17/9 20:32:41 1      Vinnande bud

Eric With

Läs mer om Eric With