KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13485085
nr 1348 5085
Eric With
(1916-2000), Sverige
Oljemålning, Göteborgs hamn. Signerad. Olja på duk, 39x55 cm
Eric With, svensk målare och tecknare född 1916, död 2000.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:20:23
17/9 20:32:41