KONST / Litografier / Färglitografier 14818439
nr 1481 8439
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerade. Färglitografi, bildmått: 35x48 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Kondition: fuktskada
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:23:25
2/8 23:28:28
100 kr
5/8 09:19:58
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant