KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15553055
nr 1555 3055
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Komposition med stuga. Signerad, daterad -58. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 58x69 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:49:13
11/8 07:43:04
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona