KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17475167

nr 1747 5167

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Vass, bladets mått: 29x18 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:44:59