KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14632134
nr 1463 2134
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 301/360, daterad 76, Gamla Stan. Bildmått: 35x55cm, yttermått inklusive ram: 52x66cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:03:27
9/4 11:44:30
800 kr
25/4 19:58:28
25 apr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén