KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16873104

nr 1687 3104

Akvareller

Oidentifierad konstnär. Triptyk. Signerad BUS, katter, yttermått inklusive ram: 65x21 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 17 mars 2025
kl 20:41:47