KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545355
nr 1454 5355
Arne Aspelin
(1911-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, Hus. Olja på duk, 34x65, yttermått inklusive ram: 53x82 cm
Arne Aspelin, svensk bildkonstnär född 1911, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:10:20
100 kr
200 kr
350 kr
Lis Husberg (f. 1920)