KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15229487

nr 1522 9487

Conny Burman

(1831-1912), Sverige

Signerad, daterad 1892, Wisby. Akvarell, bildmått: 29x23 cm, yttermått inklusive ram: 48x41 cm

Conny Burman, svensk bildkonstnär född 1831, död 1912.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 februari 2023
kl 19:50:59

18/2 08:23:12 1      Vinnande bud

Conny Burman

Läs mer om Conny Burman