KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11027226

nr 1102 7226

Luis Filcer

(f. 1927), Mexico

Blandteknik, Luis Filcer (f. 1927), Figur, signerad. 34x27

Luis Filcer, mexikansk bildkonstnär född 1927.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 april 2017
kl 19:31:57

16/4 17:01:08 1      Vinnande bud

Luis Filcer

Läs mer om Luis Filcer