KONST / Litografier / Färglitografi 13767069
nr 1376 7069
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 220/300. Motivet: 35x48cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 februari 2021
kl 20:19:39
700 kr
800 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien