KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7748287
nr 774 8287
osignerad, stilleben, 50-tal, ramens innermått: 128x59
Utrop:
700 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 18:02:07
150 kr
250 kr
300 kr
500 kr
500 kr
6