KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13909293

nr 1390 9293

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, "Faksimiltryck", Svanen, 25x18, yttermått inklusive ram: 29x21 cm. Ej signerad

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:55:44

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn