KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929085
nr 1492 9085
Oidentifierad konstnär. Takåsar. Signerad, daterad -57. Olja på pannå, 34x62 cm, yttermått inklusive ram: 48x76 cm
Kondition: skadad duk, krakelering
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:53:26
25/9 22:38:32