KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8135038
nr 813 5038
Signerad E Österlund, -1924, Marint motiv, ramens innermått: 55x71
Kondition: Lättare slitage, lös i ram
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:15:14
250 kr
200 kr
300 kr
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr