KONST / Litografier / Färglitografi 13658257

nr 1365 8257

Bernard Lorjou

(1908-1986), Frankrike

Färglitografi, Komposition. Signerad, bär dedikation. Motivet: 61x51 cm

Bernard Lorjou, fransk bildkonstnär född 1908, död 1986.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:15:40

7/12 16:41:21 1      700 kr
7/12 17:59:30 2      Vinnande bud

Bernard Lorjou

Läs mer om Bernard Lorjou