KONST / Litografier / Färglitografi 15207085
nr 1520 7085
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad, numrerad 21/300. Färglitografi, bildmått: 75x56 cm, yttermått inklusive ram: 89x68 cm
Kondition: skadad glasskiva
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:29:52
1/2 16:46:18
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer