KONST / Litografier / Färglitografi 12167501
*
nr 1216 7501
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 november 2018
kl 19:54:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 18:11:04
1
300 kr
12/11 13:19:47
2
Vinnande bud
12/11 18:56:40
1
400 kr
12/11 18:56:40
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1216 7501
Färglitografi
Eva Boström (f. 1954), Sverige. Lime och Citron. Signerad, numrerad 21/190. Motivet: 37x53 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 november 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 18:11:04 | 1 | 300 kr |
12/11 13:19:47 | 2 | Vinnande bud |
12/11 18:56:40 | 1 | 400 kr |
12/11 18:56:40 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva boström färglitografi grafik lime och citron litografi litografier litografiskt blad sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49