KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17342024

nr 1734 2024

Yolanda Paulsen

(f. 1963), Mexico

Skulptur, I form av ett löv. Brons. Signerad, numrerad 8/12, daterad 98. Längd: 34 cm

Yolanda Paulsen, skulptör och konstnär född 1963.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 19:30:13

  • Tema

Yolanda Paulsen

Läs mer om Yolanda Paulsen