MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 8703076

nr 870 3076

Stolar

Ett par, Gustavianska, Tidigt 1800-tal, provinsiella, bemålade

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 20 januari 2014
kl 19:35:46

20/1 15:04:17 1      Vinnande bud