KONST / Litografier / Färglitografi 9579675
nr 957 9675
Färglitografi
James P Monson, "Ceremonial Kites", på rispapper, 28/50, bladets mått: 65 x 48, 70-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:34:32
700 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr