Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 10895556



*

nr 1089 5556


Karin Dahlin

(f. 1975), Sverige


Färglitografi, Karin Dahlin (f. 1975), 4/90, bladets mått: 45x34


Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

Sista tid för bud online:

måndag 13 februari 2017
kl 18:51:27


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/2 09:29:03 1      250 kr
13/2 17:17:27 2      300 kr
13/2 18:31:18 1      Vinnande bud



  • Konstnär/Designer

Karin Dahlin

Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.

Läs mer om Karin Dahlin
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik karin dahlin litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr