KONST / Litografier / Färglitografi 14332056

nr 1433 2056

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Signerad, numrerad 94/260, daterad 72. Färglitografi, bildmått: 58x44cm, yttermått inklusive ram: 71x57cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:53:27

  • Tema
  • 22 nov

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman