KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14819003
nr 1481 9003
Johan Johansson
(1879-1951), Sverige
Pastell, Kvinna. Signerad. Bildmått: 43x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:38:15
2.800 kr
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Johan Johansson
Läs mer om Johan Johansson