KONST / Litografier / Färglitografi 15685334

nr 1568 5334

Suzanne Nessim

(f. 1944), Sverige

Signerad, numrerad 218/295. Färglitografi, bildmått: 36x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x38 cm

Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

300 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 18:26:05

Suzanne Nessim

Läs mer om Suzanne Nessim