KONST / Litografier / Färglitografi 11811269
nr 1181 1269
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 227/250, bladets mått: 66x56 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 maj 2018
kl 18:34:11
7/5 10:11:26